Keraminės čerpės – tai seniausia, labai paplitusi ir ilgaamžiškumu pasižyminti stogo danga, kuri plačiai naudojama ir šiuolaikinėje pastatų statyboje. Keraminio stogo kaina pagrinde priklauso nuo modelio, pasirinktos dangos rūšies ir klojimo būdo. Be daugybės spalvų, atspalvių, keraminės plytelės iš natūralių medžiagų turi įvairių formų, modelių. Mūsų siūlome ne tik pačias čerpes bet ir jų montavimą, nes kvalifikuotas, profesionalus stogo dengimas yra kokybės garantija.

Keraminių čerpių kaina

Čia pateiktos stogo dangų kainos. Rasite jus dominančių keraminių čerpių kainas. Teikiame konsultacijas: kokią stogo dangą geriau pasirinkti. Gausus prekių pasirinkimas, įvairių raštų ir spalvų. Ekologiškos medžiagos, garantuojame keraminių čerpių kokybę.

Stogų dengimas keraminėmis čerpėmis

Atliekame stogo dengimo darbus visuose Lietuvos miestuose. Kvalifikuota statybininkų komanda užtikrins darbų kokybę ir greitą atlikimą. Tiksli keraminių čerpių dengimo kaina su klientu derinama individualiai.

Keraminės čerpės - privalumai

Pagrindinės keraminių čerpių savybės ir charakteristikos: spalva neblunka per visą eksploatacijos laikotarpį; nedegumas gaisro atveju; atsparumas vėjui, vandeniui, karščiui ir šalčiui, dideliems temperatūros svyravimo intervalams; gamybos procese naudojamos ekologiškos medžiagos; nesikaupia pelėsis, grybai; išskirtinė išvaizda, kurią kopijuoja kitos stogo dangos; geros triukšmą sugeriančios, šilumą izoliuojančios charakteristikos; ilgas naudojimo ir eksploatavimo terminas, mažai priežiūros.

Anksčiau buvo galvojama, kad vienas iš keraminių čerpių pagrindinių trūkumų yra nežymiai skirtingi geometriniai išmatavimai. Tačiau šiuolaikinės stogų čerpių gaminimo technologijos, automatizuoti įrenginiai leidžia jas pagaminti vienodų matmenų ir jos nebeturi tokio trūkumo.

Keraminių čerpių tipai

Šiai dienai keraminės čerpės stogo dengimui yra pagamintos šių tipų: plokščios, vienos bangos profilio čerpė, dvigubos bangos profilio. Čerpės išvaizda ir forma nustato jos pritaikymo sritį ir išdėstymo būdą konkrečiam stogui. Keraminių plytelių montavimas ir dengimas yra gana paprastas ir nesudėtingas, reikia tik neskubant, atsargiai ir kvalifikuotai pasiruošti. Dėl čerpių didesnio svorio daugiausiai jėgų pareikalauja jų užkėlimas.