Betoninės čerpės – ilgaamžė, ekologiška, viena populiariausia ir nebrangi stogo danga. Tokios čerpės pasižymi atsparumu vandeniui, temperatūrų pokyčiams, saulės spinduliams ir ugniai. Paviršiaus spalva išlieka ilgą laiką. Pagrindinės medžiagos: vanduo ir cementas. Ekologiškos medžiagos naudojamos betoninių čerpių gamybos procese užtikrina, kad stogas nebus kenksmingas žmogaus sveikatai.

Betoninių čerpių kaina

Čia pateiktos stogo dangų kainos. Rasite jus dominančių betoninių čerpių kainas. Teikiame konsultacijas: kokią stogo dangą geriau pasirinkti. Gausus prekių pasirinkimas, įvairių raštų ir spalvų. Ekologiškos medžiagos, garantuojame betoninių čerpių kokybę.

Stogų dengimas betoninėmis čerpėmis

Atliekame stogo dengimo darbus visuose Lietuvos miestuose. Kvalifikuota statybininkų komanda užtikrins darbų kokybę ir greitą atlikimą. Tiksli betoninių čerpių dengimo kaina su klientu derinama individualiai.

Betoninės čerpės - privalumai

Dėl patobulėjusių gamybos technologijų jų kainos yra prieinamos kiekvienam, todėl yra konkurencingos kito tipo stogų dangoms. Jos turi visas keraminių čerpių savybes ir privalumus. Tokios čerpės naudojamos gyvenamiesiems namams, komerciniams pastatams ir kitiems statiniams. Taip pat puikiai tinka naudoti ne tik stogo dengimui, bet ir jūsų fasadui. Dėl savo svorio betonines čerpes patartina rinktis pastatams statytiems iš lengvų medžiagų. Taip yra sustiprinamas konstrukcijos stabilumas. Klasikinio stiliaus stogams tai geras pasirinkimas ir sprendimas. Pagrindinė betoninių čerpių savybės ir privalumai yra ilgaamžiškumas ir atsparumas, ilgam laukui nebereikės rūpintis savo stogo danga. Taip pat svarbu, kad tokiai dangai reikės skirti mažai laiko, dėl minimalios priežiūros. Vienai betoninei čerpei sutrupėjus ar suirus, nereikia keisti daugiau, užtenka paprastai ir greitai ją pakeisti nauja.

Betoninių čerpių tipai

Betoninių čerpių tipai ir formos: vienbangė (vienos bangos profilis yra aukštesnis), dvibangė ( čerpės klasikinės formos, dviejų bangų) ir plokščia (stogas bus padengtas lygiais lakštais). Dvibangės čerpės forma užtikrina stabilią stogo oro ventiliaciją, taip užtikrinamas dangos eksploatavimo terminas. Tokias čerpes labai lengva kloti, nes jų formos pasižymi tiksliais geometriniais išmatavimais. Galime pasiūlyti skirtingų spalvų ir atspalvių, įvairaus čerpės paviršiaus blizgumo. Čerpių dažai pasižymi puikiomis atsparumo charakteristikomis. Pagal namo sienas, fasadą pasirinksite stogo dangą kuri tiks jūsų stiliui.