Stogo plokštės su briauna - tradicinė skarda, gerai užsirekomendavusios plokštės su briauna standartinėje statyboje. Taip pat tinka šiuolaikinės architektūros statiniams, nuosaviems namams ir kitiems pastatams.

Stogo plokštės kaina

Čia pateiktos stogo dangų kainos. Rasite jus dominančių stogo plokščių su briauna kainas. Teikiame konsultacijas: kokią stogo dangą pasirinkti. Gausus pasirinkimas, įvairių spalvų ir formų. Garantuojame stogo plokčių su briauna kokybę.

Stogų dengimas stogo plokštėmis

Atliekame stogo dengimo darbus visuose Lietuvos miestuose. Kvalifikuota statybininkų komanda užtikrins darbų kokybę ir greitą atlikimą. Tiksli stogo plokščių su briauna dengimo kaina su klientu derinama individualiai.

Tokias plokštes galima dengti horizontaliai, vertikaliai, tinka fasadui ir stogui. Stogo plokštės su briauna yra labai lengvos konstrukcijos, mažos dengimo sąnaudos, greitas montavimas, klojimas, gaminamos pagal reikiamus išmatavimus ir matmenis. Specialios montavimui skirtos angos ir kitos konstravimo detalės palengvina tvirtinimo prie stogo darbą.

Stogo plokštės su briauna Panel PH 310

Profilio aukštis25 mm
Tarpatramio plotis410 mm
Eksploatacinis plotis310 mm
Rekomenduojamas maksimalus lapo ilgis6000 mm
Mažiausias lakšto ilgis600 mm

Stogo plokštės su briauna Panel PH 510

Profilio aukštis25 mm
Tarpatramio plotis620 mm
Eksploatacinis plotis510 mm
Eksploatacinis plotis1150 mm
Rekomenduojamas maksimalus lapo ilgis6000 mm
Mažiausias lakšto ilgis600 mm