Bituminės čerpės – tai puikiu lankstumu, gera garso izoliacija pasižyminti, minkšta stogo danga. Puikios kokybės savybės ir estetinės išvaizdos derinys užtikrino, kad šios čerpės nusipelno populiarumo tiek individualių, tiek komercinės paskirties pastatų statybose. Gausi spalvų paletė ir įvairios formos, tipo bituminės čerpės leidžia išpildyti skirtingus dizaino sprendimus, suteikiant jūsų statiniui išskirtinę išvaizdą.

Bituminių čerpių kaina

Čia pateiktos stogo dangų kainos. Rasite jus dominančių bituminių čerpių kainas. Teikiame konsultacijas: kokią stogo dangą geriau pasirinkti. Gausus prekių pasirinkimas, įvairių raštų ir spalvų. Ekologiškos medžiagos, garantuojame bituminių čerpių kokybę.

Stogų dengimas bituminėmis čerpėmis

Atliekame stogo dengimo darbus visuose Lietuvos miestuose. Kvalifikuota statybininkų komanda užtikrins darbų kokybę ir greitą atlikimą. Tiksli bituminių čerpių dengimo kaina su klientu derinama individualiai.

Bituminės čerpės - privalumai

Dėl šių čerpių lankstumo, greitai ir patogu dengti stogus, kurių formos yra netaisyklingos. Viena svarbiausių jų charakteristikos savybių yra elastingumas, nes kai labai mažas elastingumas yra tikimybė kad gali suskilinėti, pasidaryti kietesnės. Pieš dengiant stogą pirmiausiai būtina pakloti ant ko jos bus dengiamos. Bituminės čerpės galima naudoti visose klimato zonose, nes joms būdingas: atsparumas šalčiui, nesugeria vandens, neplinta korozija, nėra jautrios grybeliniam poveikiui.

Gamintojai užtikrina, kad jų produkcijos eksploatacijos laikas yra iki 30 metų. Mažos laiko sąnaudos priežiūrai daro šią medžiagą dar labiau patrauklesne. Nebereikia plauti, valyti, nes geros kokybės dažai ilgą laiką išlaiko savo pradinę estetinę išvaizdą. Tai pat pasižymi puikiomis didelio triukšmo izoliacijos charakteristikomis. Dėl lankstumo stogo dengimui reikalingas kiekis paskaičiuojamas tiksliai, nes mažai lieka atliekų.

Svarbiausia dengiant stogą bituminėmis čerpėmis yra profesionalus įrengimas ir kokybiškos papildomos medžiagos. Tinkamai atliktas paviršiaus šilumos, vandens ir garso izoliacijos darbas ir montavimas, antiseptinis valymas, stogo priežiūra ir laiku atliktas remontas užtikrins ilgą bituminio stogo dangos tarnavimo ir eksploatavimo laiką.

Bituminių čerpių tipai

Bituminės čerpės būna viengubos arba daugiasluoksnės sudėties. Galime pasiūlyti daugybės daugiasluoksnių juostų formas. spalvas ir atspalvius. Daugiasluoksnės gaminamas klijuojant dvi ir daugiau į vieną juostą. Apatinis sluoksnis lieka stačiakampės formos, o viršutinis yra supjaustomas. Dažniausiai pjovimo lapų formos būna: šešiakampės, stačiakampės, rumbai, plytos formos ir t.t.